Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Kokteyl Firmaları İstanbul

İAçılış Kokteyl FirmalarıSTANBUL KOKTEYL FİRMALARI ARASINDA AÇILIŞ KOKTEYL UZMAN EKİBİYLE TÜM CATERİNG ORGANİZASYONLARINIZDA HİZMETLERİNİZDEDİR.

Açılış Organizasyonu gibi önemli bir organizasyon için sizde işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız Açılış Kokteyl firmasını tercih etmenizi öneriyoruz… İstanbul başta olmak üzere izmit, kocaeli, Tekirdağ, gibi şehirler içinde Kokteyl Organizasyon hizmetimiz mevcuttur. Her kez Açılış Kokteyl için unutulmaz bir Organizasyon olmasını ister… Sizde organizasyonunuz unutulmaz ve bir o kadarda şık olmasını istiyİstanbul Kokteyl Firmalarıorsanız Açılış Kokteyl sizlere her türlü hizmeti profesyonel olarak sağlıyor… Açılış Kokteyllerinizde şık bir görüntü mükemmel Tatlar istiyorsanız Açılış Kokteyl hizmetimizden yararlanmalısınız. *  İstanbul Kokteyl Şirketleri *  İstanbul Kokteyl Firması arıyorsanız ve büyük bir etkinliğiniz var ise yapmanız gereken tek şey Açılış Kokteyl arayarak bilgi almaktır. Açılış Kokteyl Firması olarak sizlere Türkiye genelinde profesyonel Kokteyl Organizasyon hizmeti sunuyoruz.  ‘’ Tanıtım Kokteyli ‘’ Açılış Kokteyl Firması olarak İstanbul için tüm hizmetleri kendi bünyemizden sizler için temin etmekteyiz.  * Açılış Kokteyl Organizasyonlarınız kemancı kiralama, balon süsleme, taze yiyecek ve meşrubat ikramları gibi hizmetleri bizden temin edebilirsiniz.Açılış Kokteyli

Kokteyl Organizasyonu için aradığınız uzman bir ekipten oluşan Catering Firmasıysa kendimizi güveniyor ve sizlerin telefonlarını bekliyoruz. ^ Kokteyl Firmaları İstanbul ^ Kokteyl Organizasyonu için kanepe çeşitleri, tatlı ve tuzlu kuru pastalar, cips, kabuksuz kuruyemiş, alkollü ve alkolsüz içecekleri gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. ’ Kokteyl Hizmetleri ‘ İstanbul Kokteyl Firması olarak Bistro Masa Kiralama ve Süsleme hizmetimizde mevcuttur. * Kokteyl Organizasyonu * İşyeri ve Tanıtım Etkinliklerinizde Kokteyl Organizasyonunu tercih ettiyseniz Alkollü ve Alkolsüz olarak Kokteyl fiyatlarımızıKokteyl Organizasyon Firmaları inceleyebilirsiniz. Açılış Kokteyli hizmetimizin yanında dilerseniz Tül ile kapı süslemeleri, açılış makası, gümüş tepsi ve kırmızı kurdele gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. ; Açılış Kokteyl İstanbul ; Davet Organizasyonu için sizde güzel ve şık bir Açılış Kokteyli vermeyi düşünüyorsanız tüm organizasyon çeşitlerinde Açılış Kokteyl hizmet vermeye hazırdır.

-          KOKTEYL ORGANİZASYON HİZMETLERİ

-          Karşılama Hostesi – Garson Kiralama

-          Ses Sistemi ve DJ Hizmeti

-          Konuşma Kürsüsü KiralamaKokteyl Firması İstanbul

-          Sahne ve Podyum

-          Bistro Masa Süsleme ve Kiralama

-          Müzik Organizasyonu

-          Tabak Kiralama – Bardak Temini

-          Çatal, Bıçak, Kaşık Kiralama

-          Servis Masası ve Servi Ekipmanları

-          Kemancı Kiralama

Açılış Organizasyonu seçinizi Kokteyl olarak yaptıysanız emin olunki sizlere hayırlı olsun diye gelen misafirleriniz daha mutlu olacak. Hem iş görüşmelerinizi yaparken hem de bir yandan yiyecek ve içecek servisi sunulması her kez tarafından mutluluk ile karşılanır. Fakat Catering Şirketleri Fiyatları hakkında bilginiz yok. Catering Organizasyonu, neler dikkat edilmeli, fiyatları, neler yapılmalı, düzenleme, bilgileri size müşteri temsilcimiz verebilir. Siz sadece gelen teklif ve fiyat listesinden bakıp onaylamanız yeterli olacaktır. Organizasyon için en önemlisi ise yiyecek ve içeceklerin taze ve kaliteli olmasıdır.