Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Sergi Açılış Kokteyli

SERSergi Açılış KokteyliGİ AÇILIŞ KOKTEYLİ İÇİN ORGANİZASYON FİRMASI ARIYORSANIZ KOKTEYL ADINA TÜM HİZMETLERİ BİZDE BULABİLİRSİNİZ.

Sergi Açılış Kokteylleri için Bistro Masa Kiralama ve Kokteyl Masası Süsleme gibi konularda profesyonel firmamız en iyi hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir. Sergi Organizasyonlarınızda aradıklarınızla cevap bulabilecek kapasitede olan Açılış Kokteyl sizlere daima elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Açılış Sergi Organizasyonu gibi sanat dolu saatlerde güzel bir müzik organizasyonu ile daha da güzel olabilir… Sergi Organizasyonlarınızda müzik ekibi, kemancı, dj, ses sistemi gibi bir çok hizmet için bizi arayabilirsiniz.  * Sergi Kokteyli *  Sergi Organizasyon Şirketleri arasında Firmamız Kokteyl Organizasyonu ve Catering Hizmeti vermektedir.Sergi Organizasyon Sergi Açılışları için mekan süslemesi, kapı ve yolunu tül süsleme, kırmızı halı kiralama ve balon süslemesi gibi çok çeşitli hizmetlerimiz mevcuttur. Açılış Kokteyl Organizasyonunu en ucuz yolu tüm ekipmanları tek bir Catering şirketinden almaktır. -  Kokteyl Organizasyonu  - kurulduğu günden beri sizlere verdiği hizmetlerini çoğaltan Açılış Kokteyl kurumsal organizasyon çözümleri ile hizmet vermektedir. Sergi Açılış Kokteyl organizasyonunda sadece işin puf noktası iyi bir Kokteyl Organizasyon firmasından geçiyor… Biz Kokteyl organizasyon konusunda kendimizi ve ekibimize güveniyor sizlere profesyonel hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sergi KokteylleriAçılış Kokteyl farklı organizasyon paketleri ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde Açılış Kokteyl Organizasyon hizmeti vermektedir. Sergi Kokteyli ve Tanıtım Etkinlikleri için sade ve şık bir Kokteyl Organizasyonu düşünüyorsanız. Tüm çözüm sadece profesyonel bir Kokteyl firması ile çalışmaktan geçiyor. Kokteyl Firması olarak biz ekibimize güveniyor ve sadece bizi arayıp bilgi almanızı istiyoruz. Sergi Organizasyonu,  Catering Hizmetlerimizde Brunch, Coffe Break, Tanıtım Kokteyli gibi çeşitli Kokteyl ve Catering Organizasyon hizmetlerimiz mevcuttur. İstanbul Sergi Açılış Kokteyl Firması olarak anadolu yakası ve avrupa yakasına tüm Catering hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. = Kokteyl Organizasyonları = Açılış Organizasyonu için ekipman kiralama, tanıtım hostesi, fotomodel temini, tül ve balon süsleme gibi hizmetlSergi Açılış Organizasyonerimiz mevcuttur. Davet Organizasyonu gibi özel davetliniz için şık organizasyon seçenekleri ile Açılış Kokteyl rakiplerine göre fark yaratıyor.

 Catering ve Organizasyon Firmaları arasında kızartma menüleri ( misket köfte, tavuk, patates kızartması, sigara böreği, sosis gibi ikramlar sunuyoruz. İçecek menülerinde alkolsüz tüm içecekler ve Coffee Break İkramları gibi çok çeşitli hizmetler vermekteyiz. Kaliteli Yiyeceklerin adresi Açılış Kokteyl sizlere daima bir telefon uzaklığındadır. Kokteyl Organizasyonu için en doğru müzikleri seçerek olan grubumuz sizlere geniş müzik yelpazesi ile hizmet vermeye hazırdır. Catering Hizmetleri gelecek olan kişi sayısına göre farklı garson ekibi ile yapılmaktadır. Ortalama 50 kişi için 1 garson önerilmektedir. Bu sunulan menü ve içeceklere göre farklılık gösteriri. En kolay yol ise Catering için danışmanlarımızdan bilgi almanızdır.

 

 

  

Sergi Açılış Kokteylleri

 .